Lyžování s dětmi

26.3.-2.4.2017 - IX. Expedice AlpAkimJedná se o lyžařskou dovolenou v oblasti alpských vrcholů. Tato akce je určena pro rodiny s dětmi, ale i bez dětí. Ubytováni bedeme v osvědčeném horském hotelu Rudolfshütte 2.315 m n.m., na který se dostaneme pouze lanovkou. Hotel je obklopen alpskými štíty a jezery, poskytuje kompletní zázemí a zároveň má strategickou polohu pro naše lyžování a akce pro děti a dospělé. Na fotky se jukněte do galerie expedice z roku 2015.

CENA ALL-IN: 1.274,-eur/rodina, rozpis ceny viz níže   PŘIHLÁŠKA


počet osob: doprava: ubytování: strava: obtížnost:
6 rodin auto / BUS hotel*** PP stupeň 1-3
         

Co je v ceně:

 • ALL-IN, ubytování v 3* horském hotelu
 • děti do 12 let - ZCELA ZDARMA
 • program pro děti (lezení, bojová hra a další)
 • výuka lyžování dětí
 • skipass pro děti i dospělé
 • internet, bazén, sauna, a další služby hotelu
 • náklady průvodce a organizátora akce

Co není v ceně:

 • doprava na místo
 • cestovní pojištění, doporučujeme sjednat OEAV
 • lyžařské vybavení
 • pobytová taxa 1.10 eur/den osoba nad 12 let

Pořadatel: Akimova školička


Cena:

Ubytování v rodinném pokoji s ALL-IN (popis viz níže): 1.274,-eur / celá rodina ( 2 děti do 12 let - ZDARMA)

Lyžařská výuka dětí a doprovodný program: 4.000,-Kč/dítě na týden (nepovinné)

Příklad: celková cena pro rodinu s jedním, nebo dvěma dětmi (2 dos. + 1 / 2 děti) = 1.274,-eur + 4000,-Kč/8.000,-Kč.


Ubytování s ALL-IN obsahuje - ubytování se skipasek, uvítací drink (pouze pro nové), snídaně formou bufetu vč. nápojů, malé polední občerstvení bez nápoje, večeře o 3 chodech + 1 x nápoj zdarma (džus, pivo, víno), ale je to každý rok jinak... :( spíše počítejte večeře bez nápoje..., krytý bazén, sauna, parní lázeň, posilovna, relaxační místnost, sluneční terasa s lehátky, stolní tenis, šipky, billiard, stolní fotbal, lezecká stěna vnitřní, internetový terminál a bezdrátové připojení na internet v restauraci, parkování u lanovky Weißsee, (Provozní doba hlavní lanovky: 9:30-16:15 hodin)

 

Popis místa:

Vysoké Taury jsou nejdelší a nejmohutnější horský systém rakouské části Východních Alp. Tvoří tak jakousi páteř Rakouských Alp. Hřeben s celkovou délkou 200 km nemá v celých Východních Alpách konkurenci. Náš hotel Rudolfshütte, leží v salcburské části tohoto parku a to hned nad městečkem Uttendorf ve výšce 2.315 m n.m. v této oblasti je hotel obklopen pouze jezery a ledovci. Na hotelu jsou rodinné pokoje Familienzimmer Weissee, restaurace, bazén, sauna, posilovna, lezecká stěna atd. Ubytování je včetně PP (snídaně – bufet + nápoje, oběd – slabší bufet + šťáva, večeře bufet + jeden nápoj zdarma). Platit můžete hotově, s kartou raději nepočítejte! Přece jen jsou to horalové… Více informací o hotelu a poloze naleznete přímo na stránkách Rudolfshütte.


Cesta:

Na Rudolfku je to 6 hodin čisté jízdy! Doporučujeme cestu přes Mnichov – Kufstein sjezd na silnici 173 – Ellmau – Kitzbühel – Mittersil – Uttendorf – Enzingerboden, zde se nachází veliké parkoviště, které přejedete až k nástupu na kabinkovou lanovku, vyložíte věci a dojedete zaparkovat - zdarma. Na dolní stanici vám dají skipass. Pozor, lanovka jede do 16:15hodin!!! Poté pěšky asi 5 hodin.

 

Harmonogram akce:

Učitelé mají děti od 9:00 - 12:30 a od 14:00 - 17:00 hodin. V tuto dobu samozřejmě mohou být i rodiče V ostatních hodinách jsou děti s rodiči. Více na informativní schůzce, která proběhne první den po večeři v prostoru za barem, nebo ve vedlejší jídelně.

 • dopolední lyžování    09:00 - 12:30 hodin
 • polední klid s rodiči   12:30 - 14:00 hodin
 • odpolední program    14:00 - 17:00 hodin (možná lyže, lezení, hry)
 • večerní program      dle dohody :)

Veškerý program je možné na místě operativně upravovat podle počasí a dohody všech účastníků.


S sebou:

Jedeme do Alp, kde i na jaře mrzne a sněží! Pořádné oblečení, pohorky, čepku, rukavice atd. Dále pak lezačky na horolezeckou stěnu, nebo sportovní kecky (třeba nějaké staré a malé – lépe drží noha), pro děti také! Na druhou stranu jsme ubytování v hotelu s bazénem a saunou. Lyže + boty (lyže doporučuji min. nabrousit a namazat), hůlky, helmu, brýle, kuklu, opalovací krém, rukavice, a teplé ponožky, další vybavení dle vlastní potřeby a svého uvážení


Veškeré děti, které budou využívat náš program, musí mít uzavřené sportovní pojištění do zemí EU (nebo OEAV). Kartičky budeme vybírat první den při informativní schůzce. Lezení na horolezecké stěně je na vlastní nebezpečí, stejně tak i posedávání na baru…!  Při lezení dětí bude za děti zodpovídat – Honza (tzn. děti na laně!) neposlušné děti nebudou lézt, protože se zde musí dodržovat přísná pravidla. Ale naše děti jsou poslušné, tak by neměl být žádný problém.                  

Pro více informací volejte Honzovi 605474117, nebo se můžete rovnou přihlásit vyplněním přihlášky (do poznámky napište všechny vámi přihlášené účastníky vč.dětí):


Přihláška

Partneři:

Copyright © 2013, Akimova školička. Všechna práva vyhrazena. Redakční systém: Grafické a webové studio