Prostory mateřské školy

Vnitřní prostory Akimovy školičky jsou zrealizovány v duchu rodinného domu tak, aby se děti cítily jako doma. V interiéru jsou ponechány i některé dobové prvky z roku kolem 1901 (vnitřní dveře z chodby do třídy). Všechny prostory mateřské školy splňují přísné hygienické normy a veškeré stavební prvky jsou z nehořlavých a zdravotně nezávadných materiálů. Dále má mateřská škola celkem tři únikové východy s panikovým kováním na různé světové strany (včetně podkrovní části), vlastní hydrant a hasicí přístroje. I přes všechna přísná pravidla je školka útulná a dětem je tu dobře. Fotky z interiérů Akimovy školičky naleznete v galerii mateřské školy.


Chodba

Každé dítě má svou část lavičky s úložným prostorem nad lavičkou a věšáčkem na oblečky. Dále má botník na přeskáče a věšák na helmu, rukavice a brýle.


   

Herna

V herně je nejen spousta hraček, her, knížek, ale i kompletně zařízená dětská kuchyňka a bunkr pod shodami! Na podlaze máme koberec (to aby nám bylo teplo na nohy) a prostor kolem nás je pokreslen pohádkovými postavami.


    

Jídelna a učebna

Jídelna a učebna je kompletně zařízená pro stravování a výuku. Stolečky a židle jsou z přírodního materiálu (dřevo), na podlaze máme linoleum se vzorem dřevěných prken, zdi jsou vyzdobeny výtvory dětí a pohádkovými postavami.


     

Koupelna a WC

Celkem máme 4 umyvadla se zrcadlem, 4 záchody a jeden sprchový kout. Vše obložené barevnýma kachlíkama, kde máme pověšené ručníky. A na správnou hygienu na nás dohlíží Rákosníček.Výdejna jídel

Naše výdejna je kompletně zařízená pro výdej jídla a splňuje veškeré hygienické normy. Jídlo dováží naše cateringová firma, která se specializuje na předškolní a školní zařízení. Vše dovážíme ve speciálních termoboxech.


Ložnice

Asi nejlepší místnost...Nachází se v podkroví mateřské školy. Máme zde matrace a peřinky, ale hlavně spousty pohádek, které nám tety předčítají. Navíc každý pátek máme pohádku na veliké LCD TV. Dobré spaní nám přeje víla Amálka a Křemílek s Vochomůrkou.


    


Ostatní fotky z interiérů Akimovy školičky naleznete v galerii mateřské školy.

Partneři:

Copyright © 2013, Akimova školička. Všechna práva vyhrazena. Redakční systém: Grafické a webové studio