Cyklistický dres týmu - Akimova školička

Publikováno: 24.11.14

Chcete zaujmout na kole (nejen na kole), tak je tato  novinka právě pro Vás! Akimova školička nechala ušít unikátní sérii cyklo dresů, pro děti i dospělé. Dresy nikde jinde nekoupíte a nedostanete! Jedná se o originální design se kterým vystoupíte z davu :)


Akimova školička má vlastní cyklistické dresy! Jsou nápadité, zajímavé, veselé, dokonalé a funkční. Můžete si vybrat - krátký nebo dlouhý dres, návleky na ruce a nohy, bundu, kalhoty, kraťasy, no prostě vše co vás napadne. Budeme moc rádi, když nás budete prezentovat na vašich cyklotoulkách :) Dresy jsme vyrobili ve spolupráci s firmou KALAS Sportswear, s.r.o.

Dresy s logem KALAS oblékají mistři světa, olympijští vítězové, členové národních reprezentací, množství profesionálních klubů i tisíce rekreačních cyklistů ve více než 20 zemích světa. Výroba dresů na zakázku se těší velké oblibě. Dnes do tohoto týmu patří i Akimova školička :) Moc děkujeme.


Pokud máte o dres zájem, jukněte na velikosti na stránkách KALAS a můžete objednávat (druh, počet, velikost) na akimovaskolicka@seznam.cz, nebo na 605474117 Jan Bernášek. Dodání cca 14 dnů v sezóně až 4 neděle! Děkujeme za objednávky :)


                             


Přejeme mnoho ujetých cykloKm. Tým MŠ.

Partneři:

Copyright © 2013, Akimova školička. Všechna práva vyhrazena. Redakční systém: Grafické a webové studio