2020 - DRAČÍ LODĚPozvánka na závody. Akimova školička se letos opět zúčastní závodu dračích lodí. Jedná se o senzační závod ve Vraném nad Vltavou (klub Lávka - Skochovice). Letos se pokusíme být ještě lepší než v prvním ročníku!!! Jedeme v týmových barvách Akimovy školičky! A co jsou to dračí lodě? Dračí loď je dlouhá loď a bez posádky váží celých 250kg, sestava je 5 + 5 pádlujících + jeden bubeník a kormidelník. Celkem tedy 12 členů posádky. Bubeník je lehký a hudebně nadaný člen týmu. Přijďte nás podpořit a fandit! Nebojte se a podpořte náši posádku svou účastí. Děkuji HonzaKdy, kde a v kolik: 2020, Vrané nad Vltavou - Klub Lávka Skochovice, start prvního závodu je dopoledne.


Posádka: je tvořena z odhodlaných závodníků, kteří se nahlásí Honzovi - 605474117, nebo na email školky, pro tatínky a maminky MŠ takřka povinné :)


Harmonogram akce:

Program začíná v dopoledních hodinách. Závody začínají zpravidla dopoledne. Doprovodný program po celý den, profesionální moderátor, občerstvení, zázemí sportovně relaxačního klubu. Přihlášení na akci zařídíme, více informací najdete zde.


200 m MIXŮ

vložený závod pro děti


Do závodního týmu Akimovy školičky se můžete přihlásit na tel.: 605474117 - Honza, nebo na emailu: akimovaskolicka@seznam.cz.
                      

Partneři:

Copyright © 2013, Akimova školička. Všechna práva vyhrazena. Redakční systém: Grafické a webové studio