květen 2020 - Otevírání studánkyV květnu jdeme otevřít ospalou lesní studánku. Lesní studánky jsou po dlouhé zimně často opuštěné a špinavé. Proto se děti těší, že opět očistí a probudí další studánku v okolí školičky. Vydáme se tedy opět cestou necestou, přes trní a lesíky až k lesní studánce. No fotky z předešlé akce se podívejte v galerii Otevírání studánky 2012.


 

V kolik a kde: v 16:55 hodin na dvorku školky


Harmonogram akce:

Každý rok chodí děti z Akimovy školičky, ale i jejich kamarádi, otevírat lesní studánku. Připojte se k nám i vy! Dobrodružství začíná opět na dvorku Akimovy školičky. Poté se společně vydáme cestou necestou, přes pole a louky, temné lesíky a trnité paloučky, až k lesí studánce studánce. Studánku očistíme a otevřeme, poté se vydáme do nedaleké restaurace, kde si dáme výborné jídlo a pití. V restauraci si děti odpočinou a pohrají. Zde se dá výlet ukončit, nebo pokračovat na začátek našeho putování - pěšky, nebo po domluvě svozem školkovým busem (pouze 7 míst) :) Akce pouze ke studánce trvá cca jednu hodinu, s výletem do restaurace cca 2 hodinky. Restaurace je otevřená až do 22:00 hodin. Moc se na vás těšíme!


S sebou: má být hezky :), nicméně jdeme na procházku do lesa přes potoky, tepláky, atd. nastříkat se proti klíšťatům, děti budou asi špinavé... Do restaurace převlečení nepotřebujeme. Tedy doufám :)


Letos na nás čeká malé překvapení, pochutnáme si na hambáčích a kotletkách a ...


                     

Partneři:

Copyright © 2013, Akimova školička. Všechna práva vyhrazena. Redakční systém: Grafické a webové studio