Lezení s dětmi

neotevřen - Kroužek lezení dětí ze ZŠ - SMÍCHOFF 

Lezení dětí na obrovské horolezecké stěně SMÍCH-OFF. Stěna disponuje řadou cest a výškou 14m, na kterých se děti naučí základní lezecké kroky, správně používat lezecký materiál a v neposlední řadě se správně rozcvičit a dodržovat bezpečnostní pravidla ve stěně a pod ní. Veškeré vybavení (sedák, lana, karabiny, mágo, atd.) mají děti k dispozici zdarma.

CENA - 450,-Kč/90 minut = 1 lekce 


Co je v ceně:

  • doprava na stěnu Smíchov tam a zpět
  • vstup na lezeckou stěnu
  • instruktor lezení - Honza
  • veškerý lezecký materiál mimo lezaček

Co není v ceně:

  • strava a pití (každý bude mít batůžek s pitím a sváčou)
  • zapůjčení lezaček (musí mít vlastní, stačí kecky)


Pořadatel:

Akimova školička


Kde lezeme:

Na obrovské umělé horolezecké stěně SMÍCHOFF v Praze. Tato stěna je asi největší v Praze a disponuje řadou cest výšky 14m!, dále pak třeba v lese po stromech a skalkách. Fotky z lezení naleznete v galerii vzdělávacího centra.


Kdy lezeme:

Každé pondělí, za každého počasí, protože stěna je zastřešená a vytápěná (mimo státních svátků).

Kroužek probíhá v období: celoročně mimo letních prázdnin a státních svátků


V kolik lezeme:

Od 13:00 do 15:30 hodin (skalní a lesní akce jsou domlouvány individuálně)

Odjezd vždy ze dvorku Akimovy školičky ve 13:00 hodin, ostatní vyzvedávání ( ZŠ a družina) je dle dohody! V případě zájmu volejte Honzovi - 605474117.


Cena kroužku:

1 lekce: 450,-Kč

Pololetí:  8.100,-Kč, celkem 18 lekcí po 90 minutách lezení včetně dopravy, vstupu na stěnu, parkování, lezeckého vybavení (mimo lezek) a instruktora

Lekce zrušené instruktorem se nahrazují, nebo vracejí!


1 lekce = 90 minut lezení

Platí se vždy při přihlášení, nebo při prvním startu v hotovosti oproti dokladu. Všechny rodiče musí vyplnit a podepsat - Souhlas zákonného zástupce s lezením nezletilého na umělé stěně SMÍCHOFF a seznámit sebe i své dítě s provozním řádem lezecké stěny SMÍCHOFF.


Harmonogram kroužku:

Po příchodu na horolezeckou stěnu se nejdříve děti správně rozcvičí a protáhnou. Dále následuje lekce lezení. Zpravidla se děti rozlezou bez lana (boulderování s měkou matrací) do bezpečné výšky - kam dosáhnou ze země, tam je hranice, přes kterou nesmí hlava lezce. Po celou doby výuky dbáme v první řadě na bezpečnost lezců ve stěně a pod ní. Poté se určí lezecké cesty a děti už lezou jištěné na laně.

Na kroužku si děti osvojí základní dovednosti při lezení. Lezení u dětí přirozeně rozvíjí motoriku, obratnost, orientaci a nervosvalovou koordinaci. Děti jsou od narození zvídavé a mají přirozenou tohu lézt, objevovat a překonávat překážky. Mimo překonání zemské gravitace se děti naučí správně použivat horolezecké vybavení (vše mají k dispozici zdarma), základy lezeckých technik, pohybovat se ve stěne a pod ní, komunikaci s parťákem na laně a v neposlední řadě se správně rozcvičit.


Veliký dík za vybavení patří našemu partnerovi - SINGING ROCK


Kroužek lezení vede instruktor lezení na umělých stěnách Jan Bernášek (akreditace FTVS b7401, ev.č. 110110) a  Ondřej Filip.


   


Pro více informací volejte Honzu - 605474117, nebo rovnou vyplňte přihlášku:


Přihláška

Partneři:

Copyright © 2013, Akimova školička. Všechna práva vyhrazena. Redakční systém: Grafické a webové studio