Akce pro děti a rodiče

Akce, které nás v nejbližší době čekají.

Covid - 19 nám bohužel nedovoluje pořádat naše připravené akce, nicméně jsme každý den s dětmi v lese, na loukách a kopcích. Nebojte, i tak si vše náramně užijeme! Jarča a Honza.


leden 2021 

Iditarod Trail Sled Dog Race - Iditarod, je závod saní tažených psy, který se koná na Aljašce. Je pojmenován po legendární Iditarodské stezce spojující vnitrozemské zlatokopecké městečko Iditarod s pobřežím Beringova moře a Aljašského zálivu. A jelikož se jedná o opravdu extrémní závod, tak si jej v rámci ŠVP v Akimově školičce proběhneme také :)) Rodiče budou pejskové a děti jejich "muscheři" :)


4.1.2020 - 22.3.2020 Lyžování s dětmi 

Začíná kroužek lyžování pro děti v MŠ. Kroužek je vždy za dobrého počasí a pokud je sníh. Výuka lyžování probíhá pod vedením zkušeného instruktora a cvičitelky lyžování. Základ výuky tvoří Česká škola lyžování od všeobecné lyžařské průpravy po řezané (carvingové) oblouky a smykové (s přeskokem, v boulích, v hlubokém sněhu s přibrzděním) oblouky. Výuka je doplněna řadou metodických postupů z vlastních dlouholetých zkušeností s výukou dětí předškolního věku.  Přesný konec a začátek je dle sněhových podmínek.

Kdy: pondělí / čas: 8:30 - 12:00 / celkem 12 lekcí/sezóna


Souhrnný přehled akcí pro školní rok 2020/21

  • připravujeme aktualizaci 
jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu