• Reference

Reference vzdělávacího centra

Vaše reference prosím zasílejte na e-mail akimovaskolicka@seznam.cz. Děkujeme.


Ledovcový kurz

Zůčastnil jsem se kurzu pohyb po ledovci a mohu jen vřele doporučit. Tento kurz splnil mé očekávání. Vše OK. Do budoucna se prý chystají další kurzy nejen v horské oblasti, tak jej určitě využiju. Ještě jednou doporučuji.


Jirka


V sobotu jsem se společně se třemi kamarády zúčastnil akce Františka Červeného na Alšovce v Krušných horách. Jednalo se o kurz pohybu na ledovci. Náplní kurzu byla základní teoretická a praktická průprava pro bezpečný pohyb na ledovci. Počasí nám přálo, bylo -16 a slunečné počasí. Sebou jsme měli čaj a taky trochu špiritusu.
Všichni jsem ocenili, že na nafoukané hromadě sněhu jsme mohli v klidu vyzkoušet brzdění cepínem, navazování, ale hlavně různé druhy technik pro vyproštěni z ledovocé trhliny a pohyb na ledovci vůbec. V poledne jsme si dali dobrý oběd na Měděnci a pokecali jsem o horách. Kurz skončil kolem čtvrté hodiny odpolední, kdy jsme se všichni s pocitem báječně stráveného dne vrátili domů. Akce byla velmi vydařená a mohu ji jen doporučit.

Zbyněk


 

"Napříč JAR" v podání Františka Červeného? Přednáška, kterou mohu jen doporučit! Podařilo se zvolit téma, které přilákalo do Městské knihovny v Děčíně téměř plný sál od školáků až po seniory. Povídání poutavé, plné konkrétních údajů pro případné další dobrodruhy, kteří touží po cestě na Africký kontinent, super ukázky afrických suvenýrů, prima fotografie... Zkrátka a dobře, těšíme se na další spolupráci a další plný sál...
Alena


 

Partneři:

Copyright © 2013, Akimova školička. Všechna práva vyhrazena. Redakční systém: Grafické a webové studio