Lyžování s dětmi

15.3.-20.3.2020 - Xll. Expedice PecAkim 2020Jedná se o lyžařskou dovolenou v oblasti centrálních Krkonoš. Tato akce je určena pro rodiny s dětmi, ale i bez dětí. Ubytováni bedeme v osvědčeném horském penzionu Bouda Máma. Penzion poskytuje kompletní zázemí a zároveň má strategickou polohu pro naše akce. Na fotky se jukněte do galerie expedice z roku 2017.

CENA: na požádání 605474117 - Jan Bernášek


počet osob: doprava: ubytování: strava: obtížnost:
7 rodin auto / BUS penzion*** PL stupeň 1-3
         

Co je v ceně:

 • PL, ubytování v 3* penzionu
 • děti do 3 let - ZCELA ZDARMA
 • program pro děti
 • výuka lyžování dětí
 • internet, bazén, sauna, a další služby hotelu
 • náklady průvodce a organizátora akce

Co není v ceně:

 • doprava na místo
 • skipas
 • cestovní pojištění                                         
 • lyžařské vybavení

Pořadatel: Akimova školička


Cena:

Ubytování v rodinném pokoji s PL (popis viz níže): 1.200,-Kč/osoba/noc, děti do 3 let zdarma, do 5 let 50% sleva, do 10 let 10% sleva

Lyžařská výuka dětí a doprovodný program: 4.000,-Kč/dítě (nepovinné)


Ubytování s PL obsahuje - ubytování, snídaně formou bufetu vč. nápojů, večeře - výběr z 8 jídel, vlastní pivovar :), krytý bazén, saunu, whirlpool, posilovna, sluneční terasa s lehátky, bezdrátové připojení na internet, parkování venkovní, za poplatek v garáži (nutno nahlásit předem)

Popis místa:

 

Pec pod Sněžkou (dříve Velká Úpa III, německy Petzer) je město v Královéhradeckém kraji na severovýchodě Čech. Město leží v Krkonoších na řece Úpě a Zeleném potoku. Žije zde 635 obyvatel. Město se rozkládá na ploše 5214 ha.

 

Pec pod Sněžkou je významným horským střediskem zimní i letní rekreace a významným centrem cestovního ruchu. Přímo ve městě se nachází lyžařský areál, který je součástí největšího lyžařského resortu v Česku SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC. Na území obce se nachází nejvyšší hora České republiky Sněžka a Studniční hora.

Čerpáno z Wikipedie.


Cesta:

Pořád za nosem až do Pece pod Sněžkou, v Peci se dáte doprava směrem k lanovce na Sněžku, projedete závorou na parkoviště (neberete si lístek na parkování), dále jedete cca 1km až ke garážím, kde zavoláte na penzion 499 896 273 a oni pro vás dojedou busíkem :). Více informací najdete na webu www.boudamama.cz.

 

Harmonogram akce:

Učitelé mají děti od 9:00 - 12:30 a od 14:00 - 17:00 hodin. V ostatních hodinách jsou děti s rodiči. Více na informativní schůzce, která proběhne první den po večeři v prostoru restaurace..

 • dopolední lyžování    09:00 - 12:30 hodin
 • polední klid s rodiči   12:30 - 14:30 hodin
 • odpolední program    14:30 - 17:00 hodin (možná lyže, hry)
 • večerní program      dle dohody :)

Veškerý program je možné na místě operativně upravovat podle počasí a dohody všech účastníků.


S sebou:

Jedeme do Krkonoš, kde i na jaře mrzne a sněží! Pořádné oblečení, pohorky, čepku, rukavice atd. Na druhou stranu jsme ubytování v penzionu s bazénem a saunou. Lyže + boty (lyže doporučuji min. nabrousit a namazat), hůlky, helmu, brýle, kuklu, opalovací krém, rukavice, a teplé ponožky, další vybavení dle vlastní potřeby a svého uvážení


Veškeré děti, které budou využívat náš program, musí mít uzavřené sportovní pojištění (lyžování). Kartičky budeme vybírat první den při informativní schůzce.


       

                    

Pro více informací volejte Honzovi 605474117.


Přihláška

Partneři:

Copyright © 2013, Akimova školička. Všechna práva vyhrazena. Redakční systém: Grafické a webové studio