Rafting a vodní turistika

duben? květen? červen? - Rafting na Sázavě 2020Program zahrnuje sjíždění řeky Sázavy na 7 místných raftech v úseku z Týnce nad Sázavou do Pikovic - jedná se o nejzajímavější a nejhezčí úsek řeky. Tento úsek se klikatí mezi skálami a přepadává přes mnoho jezů a peřejí. Dále je tu spousta bufetů a hospůdek na občerstvení. Naše raftování je vhodné i pro úplné začátečníky (jednotlicce, rodinky). Organizaci a dohled zajišťují zkušení vodáci z týmu Akimovy školičky. Veškeré vybavení je zajištěno přímo na startu. Na fotky z raftování můžete kouknout v galerii Raftování na Sázavě 2012.

CENA 200,-Kč/os (platí i děti)     PŘIHLÁŠKA


počet osob: doprava: ubytování: strava: obtížnost:
max.40 auto/vlak --- vlastní - bufet stupeň 1-3
         

Co je v ceně:

  • rafty, vesty, pádla, barely
  • průvodce
  • voda v řece

Co není v ceně:

  • strava a pití
  • doprava na místo startu

Pořadatel: Akimova školička

Kdy a v kolik:

Sraz - vlakové nádraží Vrané nad Vltavou, 7:20 hodin, nebo 8:50 hodin bude upřesněno dle stavu vody. Termín necháváme otevřený a bude vyhlášen dle stavu vody během týdnu před akcí. 

Odjezd - vlak 7:32 hodin, nebo vlak 9:02 hodin (odjezdy vlaků naleznete na www.idos.cz)

Příjezd - nejpozději vlakem v 18:05 hodin

Přesné datum bude upřesněno dle aktuálních podmínek.

Harmonogram akce:

Dojedeme vlakem do Týnce nad Sázavou. Po příjezdu se přesuneme do půjčovny vodáckého vybavení - Bisport, kde si vypůjčíme veškeré potřebné vybavení. Zde si každý vezme vestu, pádlo (pádlo ze zkušenosti pouze rodiče, protože děti pádlují cca 15 minut a pak je přítěží :)), a asi dva barely na raft. Všichni zodpovídají za vypůjčené vybavení osobně! (pádla, vesty, ...). Poté se přesuneme přes počítací vrátnici k řece. Pobalíme se, rozdělíme se a vyrazíme na řeku. Na raftech sjedeme pár jezů a peření, někde se i vykoupeme - nedobrovolně a pochopitelně se budeme pravidelně občerstvovat... Na cestě uděláme asi 2 zastávky - jednu na oběd a jednu na sváču (pojedeme pohromadě, tak se dohodneme). Tato akce je pro děti  s rodiči. Na fotky z raftování můžete kouknout v galerii Raftování na Sázavě 2012. Trasa, společně s jezy a zastávkami je k náhlednutí zde.

S sebou:

jídlo, pití, penízky na případné občerstvení, boty do vody, náhradní oblečení, doporučujeme helmu pro děti (na kolo, pro zkušené není potřeba)


            

Pro více informací - 605474117 Honza, nebo se můžete rovnou přihlásit vyplněním přihlášky:


Přihláška

Partneři:

Copyright © 2013, Akimova školička. Všechna práva vyhrazena. Redakční systém: Grafické a webové studio