• O nás

O cestovním klubu

Hlavní filozofií cestovního klubu Akimovy školičky je vytrhnout Vás z nudné reality všedního dne a života, který teď většina lidí chtě nechtě vede. Jsme dobrodruzi, milovníci hor, krajiny, zvířat a všeho, co nám život a svět nabízí k poznávání. Veškeré cesty za poznáním, Vám rádi zorganizujeme na míru. Řekněte cíl, datum, kolik lidí a ostatní nechte na nás. Rádi Vám připravíme nabídku. Kontakty.

 

S námi nebudete muset absolvovat dlouhé hodiny v autobuse a potom se někde po horách či ferratách kodrcat s padesátičlennou skupinou, s níž se stanete jen další ovcí v davu bez toho pravého prožitku. Naším cílem jsou lidé s fantazií a chutí do toho skutečného života! Přestaňte sledovat televizi, sedět u počítače, vysedávat po hospodách, nadávat na politiku a utrácet za nadiktované módní doplňky… to jediné, co stojí za Váš čas, je Váš vlastní život!

 

Chcete v rukou svírat horký čaj při východu slunce v horách… kráčet v tiché zimní krajině se sněžnicemi a batohem či expedičními saněmi při přechodu jakéhokoli pohoří… usínat s hvězdami nad hlavou po výstupu na vysněný vrchol nebo celodenní túře v horách nebo si chladit nohy v horských bystřinách a koupat se v křišťálově čistých ledovcových jezerech?

 

Sníte nad knihami po dobrodružství svých hrdinů, se kterými stoupáte po horských stezkách či rozeklaných ledovcích?

 

Bojíte se výšek, nemáte fyzičku na horské výstupy a nemáte rádi zimu? Nevadí. Možná je Vaším snem spatřit živou velrybu, lva, slona či nosorožce. Vidět legendární Stolovou horu, Mys Dobré naděje, Milford Sound, Mt. Cook nebo maurské obchodníky v obchůdcích u vyhřátých pláží, nad jejichž hlavami se třpytí zasněžené vrcholky Nového Zélandu…

 

Můžeme Vám k tomu pomoci, ale ten první krok musíte udělat Vy sami!  Všechny naše cesty jsou zaměřeny na individuální požadavky malých skupin. Dokážeme Vám půjčit jakékoli vybavení a na cestách jsme Vám k dispozici 24 hodin denně v jakékoli situaci!

 

Nejsme cestovka a proto Vám nabízíme individuální zpracování Vašeho zájezdu. Především jsme Vaši přátelé na cestách, nebo u společného ohně a pomocníci na druhém konci lana!

Partneři:

Copyright © 2013, Akimova školička. Všechna práva vyhrazena. Redakční systém: Grafické a webové studio