připravujeme - Záchranná služba ASČR, ZbraslavZáchranná služba ASČR - Akimova školička vyráží na prohlídku záchranné služby, prohlédneme si záchranné vozy, vybavení vozů a stanoviště, řekneme si jak je tato práce důležitá. A hlavně si poslechneme houkačku - tady doufám :) A kdo je to zdravotnický záchranář?  Zdravotnický záchranář je zdravotnický pracovník nelékařského zdravotnického povolání, který vykonává činnosti podle vyhlášky č.55/2011 sb., o činnostech zdravotnických pracovníků a jiných pracovníků, v §17 a 109.


KDY: 4.4.2018
V KOLIK A KDE: 7:20 hod. před Perlou ve Vraném nad Vltavou (odchod směr přívoz 7:21), nebo v MŠ do 7:16 hodin! (odjezd z MŠ je třeba nahlásit předem, máme pouze 5 míst)
NÁVRAT: asi ve 12:00 hodin


Jedná se o dopolední akci v rámci MŠ. Svačinu a pití pro děti máme. Prosíme - děti bez batůžků a hraček!!! Do MŠ přijedeme na pozdní oběd.


Průběh akce: sraz je před Perlou ve Vraném nad Vltavou. Poté jdeme na přívoz, přeplujeme řeku, skočíme do autobusu, popojedeme na Zbraslav, pěšky dojdeme do výjezdového stanoviště ASČR - Zbraslav, zde se pokoukáme a pokocháme a něco se i naučíme. Cesta zpět je ještě dobrodružnější. Ze stanoviště ASČR - Zbraslav přejdeme na vlakové nádraží Zbraslav, tam nastoupíme do vlaku, popojedeme na Jarov a z Jarova si vyšlápneme pěšky do naší školičky. Pochopitelně budeme mít i svačinku.


        


Partneři:

Copyright © 2013, Akimova školička. Všechna práva vyhrazena. Redakční systém: Grafické a webové studio