17.4.2020 - Otevírání skal aneb honba za poklademZažijte s námi dobrodružství, které se odehrávalo vždy na Velký pátek. Tento den je považovaný za jeden z nejmagičtějších v roce, podle lidové tradice se totiž otevírají skály a země vydává své poklady! Letos pojedeme dříve, protože na velký pátek je státní svátek. Na fotky z akce koukněte do galerie Otevírání skal na Velký pátek.

       Jedná se o dopolední napínavou akci, určenou pro děti (mohou i rodiče). Akce je spojená nejen s dobrodružstvím jízdy ve vlaku, ale také s hledáním pokladu, který skála skrývá. Sraz účastníků bude:

  • ve školce od 715 do 730 poté odjezd busíkem ze školky - pouze 4 děti víc se nás nevejde, je potřeba se nahlásit telefonem na tel.: 605474117!!!
  • v 7:50 na vlakovém nádraží Vrané nad Vltavou - odjezd vlaku 8:00 hodin

Poté pojedeme vlakem do Klínece (směr Praha - Dobříš). Z vlakové zastávky Klínec vyrazíme na dobrodružnou cestu za pokladem! Až dostaneme poklad, sedneme na vlak směr Jarov a poté se vydáme na oběd do školky. S sebou - čelovka, nepromokavá obuv, nedávat batůžky a hračky, dále pak odvahu s dobrou náladou. Návrat do MŠ cca 1130 - 1200 hodin.


PS: Této akce se mohou zúčastnit i rodiče, ale poklad je pouze pro děti :)

Tým AŠ.

Partneři:

Copyright © 2013, Akimova školička. Všechna práva vyhrazena. Redakční systém: Grafické a webové studio