29.6.2020 - Rozlučka s předškoláky, konec š.r. 2019/20Ke konci školního roku patří i odchod našich největší dětí - předškoláků. Tato akce se zpravidla koná v posledním červnovém týdnu a probíhá na zahradě Akimovy školičky. Na této akci děti předvedou, rodičům a ostatním členům rodiny, co vše se naučily - zpívají, hrají divadélko a předvádí různé vyučovací hodiny. Jedná se o krásné společné odpoledne rodičů, dětí a týmu školičky. Dále se na akci pečou buřty. Fotky z rozlučky 2016 jsou v galerii Rozlučka s předškoláky. Školka je nadále otevřena i přes prázdniny.


 

V kolik a kde: v 17:30, zahrada Akimovi školičky, předpokládané datum je 29.6.2020, pokud by bylo jiné, dáme vám včas vědět


Harmonogram akce:

Program začíná v 17:30 hodin (max.17:31 hodin) a proto prosíme všechny rodiče o dochvilnost, ať jsou děti spokojené. Po přivítání všech návštěvníků a uvedení do programu, začne samotné vystoupení dětí, které trvá zhruba 1 hodinu. Poté se rozdají dárky předškolákům a proběhne uplakané rozloučení. Následuje volný program: ukázka lezení, pečení buřtů a čekání na tmu.


S sebou: (podle počasí) na tuto akci nepotřebujete asi nic, jen se pohodlně obléct a nezapomenout foťák, nebo kameru!                     


Partneři:

Copyright © 2013, Akimova školička. Všechna práva vyhrazena. Redakční systém: Grafické a webové studio