31.10.2019 - HalloweenPřipojte se k Halloweenské párty mateřské školy. Párty proběhne na dvorku Akimovy školičky a to za účasti opravdových strašidel! Opět totiž přijde nevrlý vodník z nedalekého rybníka a přilétne i ježibaba z půdy nad garáží... Na dvorku proběhne soutěž o nejlepší masku a kostým, dále o nejhezčí dýni, nebo jiný halloweenský výrobek. Zatancujeme si postrašíme se a po skončení párty na dvorku vyrazíme do lesa. A za čím? To se nechte překvapit. Akce je pochopitelně zdarma!V kolik a kde: v 18:00 hodin na dvorku mateřské školy


Harmonogram akce:

Program začíná v 18:00 hodin (max.18:01 hodin) a proto prosíme všechny rodiče o dochvilnost, jinak si na vás posvítí vodník s ježibabou! Po přivítání všech strašidýlek, strašidel a všelijakých nestvůr začneme hodnotit masky a dýně. Všechna strašidla, která budou mít hrozný oblek a masku, nebo i dýni dostanou malou odměnu za odvahu a zručnost. Pro nejmenší bude následovat malá bojovka na zahradě mateřské školy. No a pro ty veliké a odvážné se určitě něco semele v nedalekém lese! Zakončení akce se předpokládá ve 2000, nebo dle podmínek a nálezu ztracených strašidel a rodičů...Fotky z Halloweenu 2016 jsou v galerii.


PS: Na dvorku se bude podávat teplý čaj z kuřích nožiček, žabích očíček a myších ocásků - velká dobrota!


S sebou: (podle počasí) na tuto akci nepotřebujete asi nic, jen se pohodlně obléct a nezapomenout foťák, nebo kameru!

 

Halloween je anglosaský lidový svátek, který se slaví 31. října den před Svátkem všech svatých a Dušičkami. Děti se oblékají do strašidelných kostýmů. Více informací o Halloweenu naleznete na stránkách Wikipedie.


                 


 

 

Partneři:

Copyright © 2013, Akimova školička. Všechna práva vyhrazena. Redakční systém: Grafické a webové studio