• Reference

Reference mateřské školy

Vaše reference prosím zasílejte na e-mail akimovaskolicka@seznam.cz. Děkujeme.


Chtěli bychom poděkovat Akimově školičce za úžasné 4 roky, které ji mohl náš syn navštěvovat!
Náš Kryštůfek školku doslova miloval! Nikdy jsme od něj neslyšeli větu, že nechce jít do školky apod.!! Naopak v sobotu vstával s tím, že se jde do školky :o) Kromě dovedností a znalostí, které by měl díky školce ovládat se Kryštof perfektně naučil také lyžovat, lézt na umělé horolezecké stěně, plavat a hlavně se hodně osamostatnil! Nesmím zapomenout ani na perfektně zvládnutou předškoláckou výchovu! Poličky v jeho pokojíčku nám doslova přetékají výrobky a kresbami, které si denně ze školky nosil.
Musím také vyzdvihnout perfektně zorganizované mimoškolkové výlety a akce, které se zde pravidelně pořádají, perfektně to stmeluje i rodiče :o)
Až budu za tři roky vybírat školku pro našeho druhého syna, nebudu váhat ani minutu, kam Bruna zapíšu!!
Ještě jednou, Jaruško, Honzo, Lucinko a Janičko, moc děkujeme!!!


 Petra, David a Kryštof


Dovoluji si pozdravit celý tým Akimovy školičky a popřát Vám všem pohodový rok 2014. Děkuji za péči , kterou dětem věnujete, na každém z nich je to vidět, a logopedická terapie je díky Vaší odborné prevenci snadnější a radostnější. Dnes mám na mysli hlavně Sofinku, kterou jsem viděla po delší době, a mám radost z jejích pokroků. 

S pozdravem Jana


Školku pro našeho syna jsme vybírali dost pečlivě a ne jenom v našem okolí (Dolní Břežany), ale i v Praze. V rodině dáváme na první místo vzdělávání našich dětí a jejich všestranný rozvoj. Každá školka má předepsané základní povinnosti, které musí splňovat, ale způsob, kterým je zajišťuje, řeší každá školka samostatně. První informace o Akimovce jsem dostala od známé - obě máme moc aktivní děti :). Všechny běžné náležitosti, které my rodiče při výběru školky porovnáváme, dám stranou - školka má všechno, co má ve školce být. Ale chtěla bych se s vámi podělit o moji vizi, co je vlastním přínosem Akimovky a proč jsme ji vybrali. Školka poskytuje nadstandardní program sportovních aktivit: lezení, plavání, lyžování, což je pro předškolní věk velice prospěšné. Zároveň tým školky pořádá akce pro rodiče s dětmi. Nedá se vysvětlit a popsat, co při tom prožíváte. Musíte to zkusit sami aspoň jednou a už se budete těšit na další akci. Pro mě, maminku, jedním z rozhodujících faktorů bylo to, že školka disponuje také prostorem pro odpolední odpočinek dětí a klade na něj velký důraz. I když máme aktivního chlapečka, tak stejně potřebuje odpočinek. Ale přistoupí na to jen tehdy, když si ostatní děti půjdou lehnout také. Sám nikdy neřekne, že je unavený, pokud není nemocný. Pro našeho tátu zase bylo důležité, že školka učí děti zapojit se do běžného života, že nejsou izolované. Například, i přes možnost využití soukromé dopravy pro výlety a školní akce, používají městskou integrovanou dopravu a vlaky.

V průběhu roku probíhá kvalitní standardní předškolní výchova.

Chtěla bych poděkovat ředitelce Jaroslavě za včasné doporučení k logopedovi. Díky ní chodíme k logopedovi a i po půlroce je vidět, jak se Péťa zlepšil v ruštině i češtině. Samozřejmostí je výuka angličtiny pro všechny děti. Mohla bych ještě dlouho popisovat klady této školky (je jich mnoho), ale určitě musím zmínit jednu ne zcela běžnou přednost.

Rodina, která školku provozuje, miluje svoji práci a demonstruje to nejen profesionální úrovní. Dává část své duše do každého kroku vzdělávacího procesu. Je to vidět na našem synovi. Všichni se tam cítíme, jako doma. Jsme rádi, že jsme se dozvěděli a také dostali právě do Akimovky.

Díky Akimově školičce se Péťa výborně rozvíjel. Budeme na tento čas vzpomínat jako na nejkrásnější část dětství.

Elena


Akimova školička pro nás znamenala po přestupu syna ze státní MŠ doslova revoluci. Všechno bylo jinak a všechno bylo o 100% lepší - od komunikace s vedením školky a s učitelkami, přes denní program dětí a sportovní aktivity až po stravování a doprovodné programy. K tomu perfektně vybrané a zorganizované výlety celých rodin akimáků, na vodu, do hor – to se jinde nevidí, byl to bezvadný přínos i pro nás, dospěláky. Něco to sice oproti státní MŠ stojí navíc, ale získaná přidaná hodnota je více než adekvátní, volby pro Akimovku jsme s manželkou nikdy nelitovali. Spokojená ratolest, spokojení rodiče, tak to má být - proto všem mohu Akimovku s klidným svědomím doporučit. Škoda, že teď už máme děti školou povinné, ale aspoň se vracíme na horolezecký kroužek. Děkujeme všem akimákům za skvělé společné roky a přejeme do budoucna hodně štěstí a dětské radosti!

 René

Se školkou a jeho týmem jsme naprosto spokojeni. Oceňujeme především přátelský přístup a nadšení s jakým všechny pořádané aktivity vykonávají. Obzvlášť si ceníme přístupu a komunikace (hodnocení dětí, atd.) paní Jarky. Nabídka Akimovy školičky je obrovská!

 Rodina P.


S Akimovou školičkou jsme velice spokojeni a doufáme, že nabídka a kvalita služeb zůstane i nadále perfektní! Výuka je naprosto super a odpovídá našim představám. Akce které pořádáte jsou daleko nad rámec MŠ. Především oceňujeme váš osobní a vstřícný přístup k nám a neposlední řadě dětem. Za vše moc děkujeme.

 Petr N.

 

Náš malý syn je ve školce spokojený, každý den nám doma vypráví, co v ní dělal a hlavně se do školky vždy ráno těší. Je třeba cokoli dalšího dodávat?

Rodina J.

 

S Akimovau školičkou jsme se letos už podruhé vydali na expedici AlpAkim. Místo expedice - Rudolfshütte v Alpách. Opět to bylo super! Organizacne OK, děcka vylyžované a zabavené, lezecká stěna paradní. Rudolfka s Akimovou školičkou má prostě smysl!

 Rodina V.


Jsme velmi rádi, že naše dcera má tu možnost chodit do Akimovy školičky. Službami, programem, přístupem k dětem i k rodičům, kroužky, prostředím a vším co k Akimově školičce patří jsme prostě nadšeni a jsme na nejvyšší míru spokojeni, jelikož naše dcera chodí domů s úsměvem, těší se na další den ve školičce a denně na ní vidíme pokroky ve vývoji. Mockrát děkujeme za bezvadnou školku a přejeme do budoucna mnoho úspěchů a stejně šťastné a spokojené děti a rodiče jako jsme my.

Rodina S.


Bezvadná a rodinná školka pro všechny děti, které se nebojí zkoušet nové věci. Naše děti byly naprosto spokojené a My také. Všeobecná výuka na 100% a doplňující sport s akcemi pro rodiče a děti - prostě super. Paní ředitelka Jarka je paní na svém místě

Karel a JájaPartneři:

Copyright © 2013, Akimova školička. Všechna práva vyhrazena. Redakční systém: Grafické a webové studio